זוג מכפר-יונה

רותם היקרה, אומרים שצריך לדעת עם מי להתחתן וממי להתגרש אך האמת היא שצריך גם לדעת במי להיעזר…האכפתיות שלך, המקצועיות, ההכלה הרבה, ההבנה והרגישות שלך לכל אורך הדרך הפכה הליך גישור לגירושין שהחל מתוח למדי למסע משותף שהסתיים בחברות ובטוב למען כל הצדדים הנוגעים בדבר ובעיקר למען ילדינו.תודה על היד המושטת ועל מה ומי שהיית עבורנו לכל אורך הדרך. תודה שהוכחת לנו שאפשר ורצוי אחרת…יישר כוח!

ליאת מהרצליה

ברצוני להמליץ בחום רב על רותם כמגשרת. אני ובן זוגי לשעבר הגענו אליה לאחר קבלת המלצה חמה וציפיותינו נענו. רותם היתה מקצועית, סבלנית, אדיבה, ניווטה בחכמה רבה את המצבים הקשים וגרמה לשני הצדדים להרגיש שרואים ומבינים אותם ואת צרכיהם ללא העדפה. היתה זמינה מאוד ומקצועית, סיימנו את ההליך במהרה ואני שמחה להמליץ עליה בחום, היא אדם ואשת מקצוע לעילא ולעילא.

זוג מרמת גן

הגענו לרותם לייעוץ זוגי אחרי למעלה מ- 10 שנות זוגיות במטרה לחזק את הקשר והתקשורת בינינו. רותם ידעה להגיע לנקודות עמוקות והובילה אותנו לשדרג את יכולת התקשורת בינינו גם מחוץ לפגישות.היא יצרה לנו מרחב בטוח, נטול ביקורת ושיפוטיות ומלא רגישות, שאיפשר לנו לעבוד ולהתקדם.אנחנו ממליצים לכל זוג ולא משנה באיזה שלב ביחסים, להגיע ולקבל כלים חשובים.

עדי מכפר סבא

הגענו לגישור כשחשבנו שסיימנו בעצמנו את כל התהליך ואנחנו "רק" צריכים לכתוב את זה בחוזה. כשפגשנו את רותם, גילינו שיש בינינו חוסר הסכמה בנושאים מאוד עקרוניים שאפילו לא חשבנו לדבר עליהם. רותם היתה רגישה ובהובלה קשובה, היא התירה קשר אחר קשר. ידעה מתי לתת לנו לדבר ומתי לנתב את השיחה למקום קונקרטי שבו נתכנס להבנה. יצאנו מהתהליך עם רותם, ששנינו מרגישים שאנחנו שלמים עם מה שסוכם ומהנקודה הזו אנחנו יכולים לצאת לדרך משפחתית חדשה. תודה לך רותם על המקצועיות שלך. על יכולת ההקשבה שלך. על החוכמה שלך להאיר את חוסר ההסכמה לכל אחד מהצדדים באופן שיאפשר להגיע לפתרון.תודה על הסבלנות לא להניח לנושא עד שאת מרגישה ששני הצדדים יכולים לחיות עם זה בשלום.

ש' מרעננה

הגענו לגישור אצל רותם בעקבות המלצה. זכינו לפגוש מגשרת עם אישיות קורנת, מקצועית ביותר ויחד עם זאת בעלת רגישות יוצאת דופן ויכולת לראות את הפרטים הקטנים ביותר לצד התמונה בכללותה. שילוב נדיר של אינטליגנציה רגשית ומקצועיות ראויה להערכה. ממליצה בחום ובאהבה.

ג'  ממושב בשרון

רותם יקרה תודה על המרחב שיצרת עבורנו האמפתיה  והרגישות שלך, יחד עם  התובנות שסיפקת לנו, נתנו לנו כלים לשפר את התקשורת ביננו. יצאנו אופטימיים ועם אמונה חזקה ביכולת שלנו לתקן. שמחים שהכרנו אותך💛